Julius Kascakin pokaali: vuoden tulokas

2023 Jordan Brunner

2022 Sofia Mäkelä
2021 Lauri Javanainen
2020 Eetu Kilpinen
2019 Lukas Korsström
2018 Matias Vilhunen
2017 Emil Pasanen
2016 Julia Särkkä
2015 Emilia Sundell
2014 Jerry Molin
2013 Katie FitzPatrick
2012 Rasmus Viitala
2011 Teo Tuominen
2010 Jonas Hallbäck
2009 Casper Nykopp ja Filip von troil
2008 ei jaettu
2007 Juha Ellonen
2006 Benjamin Nyman
2005 Mikael Lassooy
2004 Jonas Hallbäck
2003 Walter Estlander
2002 Edgar Nordström

R. Limnellin muistopokaali:
vuoden alle 14-vuotias poikajuniori

2023 Lukas Korsström

2022 Lukas Korsström
2021 Lukas Korsström
2020 Lukas Korsström
2019 William Schröder
2018 Einari Kilpinen
2017 Einari Kilpinen
2016 Jerry Molin
2015 Jerry Molin
2014 Teo Tuominen
2013 Erik Lassila
2012 Erik Lassila
2011 Erik Lassila
2010 Filip von Troil
2009 Mikael Lassooy
2008 Mikael Lassooy
2007 Daniel Lassooy
2006 Daniel Lassooy
2005 Daniel Lassooy
2004 Paavo Viinikainen
2003 Paavo Viinikainen
2002 Sami Nevanlinna

Caron malja: vuoden tyttöjuniori

2023 Sofia Svennas

2022 Sofia Svennas
2021 Mimi Khreliats
2020 Natalia Papshev
2019 Salla Kaukonen
2018 Natalia Papshev
2017 Emilia Sundell
2016 Petra Pettilä
2015 Petra Pettilä
2014 Olivia Gube
2013 Olivia Gube
2012 Olivia Gube
2011 Elisa Vihonen
2010 Teresa Hotanen
2009 Teresa Hotanen
2007 ei pelattu
2006 ei pelattu
2005 Kristiina Saarimaa
2004 ei pelattu
2003 Sanna Vihervaara

Limun pokaali: vuoden poikajuniori

2023 Niklas Korsström

2022 Niklas Korsström
2021 Niklas Korsström
2020 Niklas Korsström
2019 Niklas Korsström
2018 Niklas Korsström
2017 Erik Lassila
2016 Erik Lassila
2015 Erik Lassila
2014 Erik Lassila
2013 Benjamin Nyman
2012 Jonas Hallbäck
2011 Daniel Lassooy
2010 Daniel Lassooy
2009 Daniel Lassooy
2008 Daniel Lassooy

Lähitapiolan pokaali: Vuoden seurateko

2023 ulkokenttäprojekti

2022 Tähtiseura prosessi

2021 GT iltis
2020 GT mestaruuskisat/Jonas
2019 JGP Masters
2018 Timo Etumäki
2017 Tennisliigan ottelu GT-HVS /Pekka Vihonen
2016 Susanna Etumäki
2015 Pekka Vihonen
2014 Kirsi Lassooy

Lähitapiolan lahjoittamat rahasto/tavarapalkinnot

Vuoden ohjaaja

2023 Rasmus Viitala

2022 Sofia Kokkonen
2021 Julia Särkkä
2020 Jannica Almen
2019 Tuomas Asuja
2018 Petra Pettillä
2017 Erik Lassila
2016 Jannica Almén
2015 Leena Virta
2014 Liwei Yin
2013 Juha Ellonen

Vuoden aikuispelaaja

2023 Johanna Helin

2022 Anne Saari
2021 Juha Repo
2020 Laura Aalberg
2019 Kati Männistö
2018 Into Schaaf
2017 Ulrika Pursiainen
2016 Janne Holli
2015 Susanna Etumäki
2014 Alexander Lindholm
2013 Ritva Häyrinen-Immonen

Vuoden sarjatennispelaaja

2o23 Niklas Korsström

2022 Kimmo Hyttinen
2021 Mio Itkonen
2020 Annette Leppä (tuomari)
2019 Ella Tuomela
2018 Andriej Kapas
2017 Veera Nurmi
2016 Verneri Tuomi
2015 Panu Virtanen
2014 Janne Viitala
2013 Alexander Lindholm

Vuoden vapaaehtoistyöntekijä

2023 Juhapekka Suutarinen

2022 Hannu Piiroinen
2021 Anders Svennas
2020 Juha Korppi-Tommola
2019 Kaj Kankaanpää
2018 Salla Kaukonen
2017 Pekka Vihonen
2016 Tony Lassooy
2015 Ralf Ramm-Schmidt
2014 Juhapekka Suutarinen
2013 Pekka Vihonen

Minitennispelaajat/Tennis- ja mailapelikoululainen

2023 Saara Tiainen ja Eino Poutanen

2022 Sofia Stranius ja Samu Kallionpää
2021 Anki Pallasvirta ja Manuel Poutala
2020 Hertta Vesterinen ja Hugo Tolppanen
2019 Lumia Mikkonen ja Onni Vesterinen
2018 Matilda Schröder ja Isak Vuotilainen
2017 Ella Tuomikoski ja Jonathan Kolehmainen
2016 Anne Moed ja Lucas Korsström
2015 Anne Moed ja Eevert Heliskoski

Miditennispelaajat/Next Gen pelaaja

2023 Maija Koivisto ja Benjamin Kellokoski

2022 Sophie Nevanlinna ja Benjamin Kellokoski
2021 Matilda Schröder ja Eetu Kilpinen
2020 Matilda Schöder ja Alejandro Renalias
2019 Mila Virtanen ja Alejandro Renalias
2018 Selma Samaledtin ja Alejando Renalis
2017 Anne Moed ja Lukas Korsström
2016 Anna Vilhunen ja Eevert Heliskoski
2015 Inkeri Haakana ja Niklas Korsström

Vihreän pallon pelaajat / Rogy tsemppari

2023 Sophie Nevanlinna ja Otso Rajasuo

2022 Alexandra Fagerstedt ja Arttu Kytölä

2021 Rosin Atanga ja Roope Koskinen
2020 Venla Korpi ja Eeli Isohaakana
2019 Martta Torkkola ja Lucas Eerola
2018 Ella Tuomikoski ja Alex Sundberg
2017 Stina Svennas ja Niklas Korsström
2016 Inkeri Haakana ja William Schröder
2015 Alexandra Tigerstedt ja Eemil Pasanen

GT Team -pelaajat / GT Haastajat-pelaaja

2023 Venla Korpi ja Roope Koskinen

2022 Venla Korpi ja Eeli Isohookana
2021 Nicole Charpantier ja Elias Ovaskainen
2020 Stina Svennas ja Elias Ovaskainen
2019 Mimi Khreliats ja William Schröder
2018 Mimi Khreliats ja Eevert Heliskoski
2017 Salla Kaukonen ja Filip Nars
2016 Eemil Pasanen ja Salla Kaukonen
2015 Annette Leppä ja Einari Kilpinen

Vuoden kehittynein pelaaja

2023 Kristian Tiilikainen

2022 Nooa Järnefelt
2021 Stina Svennas ja Matias Vilhunen
2020 Sofia Svennas ja Nooa Järnefelt

Erityismaininta

2022 Maarit Korkeamäki (asiakaspalvelu ja iloinen asenne)